Menu

Inloggen

Zoeken

Niveau 4 | BBL Werkvoorbereider werktuigkundige installatie

Vóór en tijdens bouwprojecten zorg jij als werkvoorbereider voor de perfecte voorbereiding. Dat doe je vanuit je kantoor, dat soms op de bouwplaats zelf staat. Je maakt de planning voor het project, je berekent wat het kost en je bestelt de juiste materialen.

 

Tijdens de opleiding leer je hoe werktuigkundige installaties in elkaar zitten. Bijvoorbeeld de installaties voor water, gas, riolering, verwarming en ventilatie. Je leert hoe je die installaties ontwerpt en tekent. Je krijgt ook les in het berekenen en plannen van projecten. Zo weet je alles wat je moet weten om als werkvoorbereider aan de slag te kunnen bij een installatietechnisch project.

 

Je kunt aan het werk bij een installatiebedrijf, een gas- of waterservicebedrijf of een onderhoudsbedrijf. Verder leren kan ook. Je volgt dan de post-mbo-opleiding Middelbaar installatietechnicus gebouwinstallaties. Of je kiest voor een hbo-opleiding.

 

Deze opleiding wordt aangeboden op Summa College in Eindhoven.