Menu

Inloggen

Zoeken

Vrouwen in de techniek

VHTO, het landelijk expertisebureau meisjes/vrouwen en bèta/techniek zet zich in voor het vergroten van de participatie van meisjes/vrouwen in bèta, techniek en IT.

 

Girlsday is een van de jaarlijkse activiteiten die het werken in de techniek bij meiden extra in de spotlight zet en vindt dit jaar plaats op 15 April. Tijdens Girls’ Day openen door heel Nederland bèta-, technische, IT-bedrijven én technische of IT-afdelingen van bedrijven hun deuren voor meisjes van 10 tot 15 jaar. De meisjes kunnen deelnemen aan interessante activiteiten, maken kennis met vrouwelijke medewerkers en leren meer over bèta/technische werkzaamheden. Kortom Girls’ Day laat meisjes de onontdekte wereld van bèta, techniek en IT van dichtbij beleven!

 

Ook in Zeeland hebben we uiteraard prachtige voorbeelden van dames in de techniek.

 

Op de foto een jonge dame van Croonwolter&dros aan het werk in de koeltechniek.