Menu

Inloggen

Zoeken

Terugblik Girls’ Day 2021

Tijdens de Girls’ Day op 15 april 2021 ontvingen de leerlingen van basisschool ds. G.H. Kerstenschool uit Borssele een presentatie van Jan Baaijens van Paree BV uit ’s Heerenhoek.
Jan deed digitaal een rondleiding door het bedrijf. Ze liepen samen door de werkplaats en er werd kennis gemaakt met een aantal medewerkers. Door korte interviews werd een stukje uitleg gegeven over het mooie elektravak. Ook met het 3D tekenen op de tekenkamer werd even meegekeken.

 

’s Middags bezocht Jan de school en ging hij samen met de meiden aan de slag met een werkstukje. De meiden waren helemaal enthousiast! En trots lieten ze na afloop hun werk aan de jongens in de klas zien. Een zonnebloem die werkt op zonne-energie. Laat de zon maar schijnen.

 

Bedankt basisschool ds. G.H. Kerstenschool voor jullie uitnodiging!

 

Ook enthousiast over deze activiteit? Laat je tijdig horen. Girls’ Day is een jaarlijks terugkerend evenement dat door de Vrienden van Elektro en Installatietechniek wordt ondersteund.
Het is een initiatief van VHTO.