Menu

Inloggen

Zoeken

Techniek Experience 2022

Techniek Experience is een activiteit voor alle tweedejaars vmbo-, havo- en vwo-leerlingen in Zeeuws-Vlaanderen.

 

De leerlingen staan op het punt om een profiel te kiezen met betrekking tot hun opleiding. Het gaat in eerste instantie niet om opleidingen of studierichtingen, maar om kennismaking met technische beroepen, functies en het werkveld.

 

In de week van 21 t/m 25 maart vond de afsluitingsweek van Techniek Experience plaats. In het industrieel museum in Sas van Gent.

 

Een aantal bedrijven van de Vrienden van Elektro & Installatietechniek zijn betrokken bij de organisatie. En leerlingmonteurs van de bedrijven worden ingezet om te assisteren bij het maken van de werkstukjes.

 

Het was weer een geslaagd event!

 

Techniek Experience is een initiatief van Huis van de Techniek