Menu

Inloggen

Zoeken

Scalda studiekeuze liveshows

Wil jij in september starten met een mbo-opleiding maar weet je nog niet hoe en wat? Heb jij bijvoorbeeld net een tussenjaar gehad? Wil je verder leren of wil je jezelf al werkend omscholen? Of wil je de overstap maken van havo naar mbo? Scalda organiseert op donderdag 27 mei en 3 juni online Studiekeuze Liveshows van 19.00 tot 20.00 uur.

 

Tijdens deze liveshows geven Scalda en studenten van Scalda allerlei informatie, en kun je jouw vragen stellen in de chat die live in de studio beantwoord worden.

 

27 mei 19.00 tot 20.00 uur – werken en leren (BBL)

Wil je al werkend een mbo-opleiding volgen? Dan is een BBL-opleiding iets voor jou!
Hoe zit het BBL-onderwijs in elkaar? Hoe vind je een werkplek? Wat is de verhouding praktijk en theorie?

 

3 juni 19.00 tot 20.00 uurvan havo naar mbo

Je zit nu op de havo maar je twijfelt hoe je verder wil. Misschien is het mbo voor jou een goede route naar het hbo of naar de arbeidsmarkt. Wanneer kan je van havo naar mbo? Wat zijn de voordelen? Wat zijn de ervaringen van studenten?

 

Meld je hier aan en je ontvangt van Scalda een reminder met daarin de link naar de Liveshow.