Menu

Inloggen

Zoeken

Open dagen bij praktijkschoolopleiders

IW en Goflex zijn in Zeeland twee praktijkschoolopleiders waar een groot aantal bedrijven uit de vrienden van elektro- en installatietechniek mee samenwerken. Zij begeleiden de combinatie van werken en leren en bieden de praktijklessen tijdens de BBL trajecten. Ze werken daarbij nauw samen met zowel de scholen als de leerbedrijven.

 

Ben je op zoek naar een mooie vervolgopleiding op het gebied van elektro of installatietechniek? Ga dan zeker een kijkje nemen tijdens de open dagen! Ook bij twijfels of ideeën rondom een carrière switch kan een kijkje tijdens de open dagen nieuwe inzichten bieden.

 

  • IW Goes
   📍
   28 mei 16-20uur en 18- juni 16-20uur

 

 • Goflex Goes
  📍 11 mei 18-20uur en elke tweede dinsdag en vierde donderdag van de maand.

 

Meer info ook wat betreft aanmelden voor de open dag vind je op de websites: