Menu

Inloggen

Zoeken

Niveau 6 | HBO elektrotechnisch ingenieur

De opleiding Elektrotechniek leidt je op tot elektrotechnisch ingenieur met een energiebewuste instelling, een maatschappelijke blik en een commerciële houding.

Bij de opleiding Elektrotechniek leer je slimme technische oplossingen te bedenken op het gebied van energievoorziening en werk je aan installaties voor de industriële automatisering.

 

Je werkt aan productierobots en maakt deze steeds beter door ze te voorzien van slimme sensoren, waardoor we via het Internet of Things over allerlei informatie kunnen beschikken, of je ontwerpt als software engineer het PLC programma en visualisatiesysteem van een complete productielijn.

 

Ben je afgestudeerd dan ben je bekend met slimme automatisering en elektrotechnische installaties. Ook ken je verschillende vormen van energieopwekking, elektrische netwerken en secundaire technieken.

 

De combinatie van elektronica, industriële automatisering en energietechniek is uniek.

De brede basis zorgt ervoor dat je multidisciplinair inzetbaar en toekomstbestendig bent.

 

Deze opleiding wordt aangeboden door Avans hoge school in Breda en is er zowel in voltijd als in deeltijd.