Menu

Inloggen

Zoeken

Niveau 4 | BBL Technicus engineering

Als technicus engineering elektrotechniek ben je de ontwikkelaar van de gehele installatie, gericht op elektrotechniek, besturingstechniek en energietechniek. Denk aan het realiseren van de besturingsinstallatie van een productieproces, de licht en kracht installatie van een bedrijfsgebouw en de beveiligingsinstallaties bij die gebouwen zoals branddetectie, ontruimingsinstallatie, toegangscontrole en camerabewaking. Maar bijvoorbeeld ook het opwekken van groene energie met zonne-energie of windturbines. Overal waar toepassingen van elektrotechniek nodig zijn, of wordt opgewekt, wordt jouw kennis benut. Dat betekent: in overleg gaan met de klant, ontwerpen van de gewenste installatie en calculeren van de door jou ontworpen installatie.

 

Ook kan het dat je meer in de uitvoering werkt en daarbij een groep collega’s aanstuurt. Je zorgt daarbij dat alles volgens planning verloopt en de benodigde materialen en middelen op tijd op het werk zijn. Het organiseren van het hele project en iedereen daarin aansturen is boeiend en afwisselend, omdat je voortdurend met heel verschillende opdrachtgevers aan de slag gaat en steeds op andere locaties komt.

 

Als technicus elektrotechniek werk je zelfstandig met een groot verantwoordelijkheidsgevoel.

 

Deze BBL opleiding wordt in de regio aangeboden door o.a. Scalda