Menu

Inloggen

Zoeken

Niveau 3 | BBL Eerste monteur service en onderhoud werktuigkundige installaties

Als servicemonteur installatietechniek werk je met gas-, verwarming- en warmtapwaterinstallaties in woningen en kleine utiliteitsgebouwen. Je doet, op basis van een werkopdracht, reparaties en onderhoud aan gasinstallaties, drinkwaterinstallaties, verwarmingsinstallaties, grootkeukentoestellen, warmtapwatertoestellen, centrale verwarmingstoestellen en luchtverwarmingstoestellen. Waar je precies werkt hangt af van de klanten van het bedrijf waar je werkt: je kunt in de nieuwbouw aan de slag, of bij mensen thuis, het kan gaan om gasleidingen, daken of verwarmingsketels. Samen met je assistent doe je je werk naar eigen inzicht en deskundigheid.

 

Je volgt een bbl-opleiding, dat wil zeggen je leert in deeltijd. Je bent aan het werk bij een erkend leerbedrijf en één dag per week of één avond kom je naar school voor de theorie van je vakgebied.

 

De opleiding wordt gegeven op Curio in Bergen op Zoom en ROC Tilburg.