Menu

Inloggen

Zoeken

Niveau 2 | BBL Monteur elektrotechnische installaties

Als monteur elektrotechnische installaties werk je bij een bedrijf dat elektrotechnische installaties en systemen aanlegt, monteert, repareert en renoveert. Je werkt bij bedrijven en bij particulieren op uiteenlopende locaties, bijvoorbeeld woningen, winkelbedrijven en utiliteitsgebouwen. Soms worden werkzaamheden zoals prefabricage in een werkplaats op het bedrijf verricht.

Je legt eenvoudige en ingewikkelde elektrotechnische installaties aan. Je doet het onderhoud of brengt wijzigingen aan in installaties. Dat gaat bijvoorbeeld om gebouwbeheersingssystemen, klimaatsystemen, datanetwerken, telecominstallaties, openbare verlichting en verkeerssignalering.

Je assisteert bij het testen van de aangelegde installaties.

Je werkt zelfstandig onder leiding van een ervaren collega die je de fijne kneepjes van het vak bijbrengt.

 

Deze opleiding wordt in de regio aangeboden door o.a. Scalda en Curio