Menu

Inloggen

Zoeken

Middelbare scholen openen futuristische technologielokalen

Omroep Zeeland was op 18 januari aanwezig bij de opening van de technologielokalen in Terneuzen en Oostburg.
Lees hier het volledige artikel.

‘Ik ben liever hier dan bij Engels of Frans’

 

Niet de schoolbanken in, maar juist de schoolbanken úit. Het Zwin College in Oostburg en het Lodewijk College in Terneuzen hebben vandaag twee futuristische leslokalen geopend, die in niks lijken op de klassieke lokalen. “Ik heb wel zin om de lasersnijder te proberen.”

 

Schoolbankjes gericht op de voorkant van het lokaal, kom je in het nieuwe Techno Planet – de naam die het technologielokaal in Terneuzen heeft gekregen – niet tegen. Als je binnenstapt kan je niet om de 3D-printers, lasersnijders, VR-brillen, vlog-apparatuur, robots en technisch lego heen. Veel technische snufjes dus, maar toch zijn de nieuwe lokalen niet alleen bedoeld voor technologielessen.

Lees hier het volledige artikel.