Menu

Inloggen

Zoeken

Gastlessen op school

Met regelmaat worden bedrijven uit de vrienden van E&I door scholen in de regio gevraagd om een gastles te verzorgen. En dat doen we graag!

 

De bedrijven laten graag zien wat ze doen en welke beroepen er in het bedrijf zijn terug te vinden. Een leuke les met presentatie en interactie.
Heeft u als leraar interesse? Vraag vrijblijvend de mogelijkheden na via info@vveizeeland.nl.

 

Op 2 december was Poppe Installatietechniek bij het Centrum voor Toptechniek in Terneuzen. Aan de hand van een presentatie werd verteld over de verschillende mogelijkheden binnen het installatietechniek. We spraken over de energietransitie en over de belangrijke rol van installatietechniek daarbij én we sloten af met een leuke quiz en dus een winnaar.

Wat een leuke enthousiaste groep leerlingen. Erg leuk!